Wydarzenia online w Play Kraków

Pandemia koronawirusa całkowicie zmieniła życie ludzi na całym świecie, wiele spraw od ponad roku można organizować online, co jest oczywiście ogromnym ułatwieniem. Wprowadzanie lockdownu w wielu krajach wiązało się z zamknięciem instytucji kulturalnych. Wówczas wszelkie wydarzenia odbywające się w nich zostały przeniesione do Internetu.

Wydarzenia online w Play Kraków

Play Kraków – na jakie wydarzenia warto zwrócić uwagę?

Krakowska kultura mimo obecnej sytuacji w kraju pozostaje na wysokim poziomie, odbiorcom udostępniono wydarzenia online w Play Kraków. Niektóre materiały są dostępne bezpłatnie, za inne natomiast wnosi się opłatę, każda grupa wiekowa znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dużą popularnością cieszą się filmy, między innymi „Nędznicy”, „Korpoludki”, czy „Co przyniesie jutro”.  Pierwszy z tytułów warto obejrzeć, choćby ze względu na to, że porusza wiele kwestii społecznych. Ekranizacja na podstawie znanej powieści, lecz akcja rozgrywa się we współczesnych czasach. Film „Korpoludki” jest natomiast prawdziwą rozrywką, gdyż w sposób prześmiewczy opisuje zasady, którymi kierują się współczesne korporacje. Jest to ostatnio bardzo modny temat. „Co przyniesie jutro” jest propozycją dla wielbicieli subtelnych, życiowych opowieści, które w żaden sposób nie są koloryzowane. Wydarzenia online w Play Kraków są na bieżąco umieszczane na stronie głównej, wskazane powyżej ekranizacje objął patronatem 13. Program Mastercard OFF CAMERA. Wydarzenia online cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Krakowa i nie tylko. Wydarzenia online w Play Kraków są cały czas udostępniane w różnych formach, również jako transmisje na żywo. Do aktywnego wspierania rozwoju platformy online zaproszono wszystkie krakowskie instytucje kulturalne. W ten sposób zaczęły pojawiać się koncerty, festiwale, czy spektakle teatralne.

Krakowskie wydarzenia online

Platforma Play Kraków jest bardzo pożyteczną inicjatywą, zwłaszcza gdy obecnie kina, teatry i inne miejsca kultury są nieczynne. Społeczeństwo jest spragnione rozrywek, dlatego wszystkie wydarzenia odbywające się online są najlepszą alternatywą w tym trudnych czasach. Wiele materiałów spełnia funkcje edukacyjne, dlatego są całkowicie darmowe. Natomiast wydarzenia typu koncerty, spektakle, czy wystawy wymagają opłacenia dostępu. Nie zmienia to faktu, że warto je ponieść, by móc spędzić w ciekawy sposób swój wolny czas, samotnie lub w grupie – ze znajomymi, czy członkami rodzin. Wszelkie wskazane powyżej wydarzenia zawsze miały szereg zwolenników, nie zmieniło się to nawet w czasach pandemicznych. Do twórców platformy Play Kraków może zgłosić się każdy, kto chciałby udostępnić swój materiał dla publiczności. Oczywiście wskazuje się wówczas wszystkie warunki ich zamieszczenia. Najważniejszą zasadą jest pełna dowolność i elastyczność w zakresie ustalania szczegółów współpracy. Tak naprawdę mile widziane są wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, na przykład targi modowe, pokazy, eventy marketingowe, czy inne wydarzenia firmowe, branżowe – z korzyścią dla przedsiębiorców i kontrahentów.