Nadchodzące koncerty i festiwale w 2021 roku

Lato to czas kiedy odbywa się najwięcej muzycznych wydarzeń. To właśnie wtedy mają miejsce największe polskie festiwale muzyczne takie jak Kazimiernikejszyn, Pol’and’Rock czy Lato w Plenerze. Melomani po roku zakazu organizowania eventów z powodu COVID-19 z ogromną chęcią wyruszą w plener, by posłuchać swych ulubionych wykonawców. Kiedy więc można liczyć na najbliższą imprezę muzyczną?

Lato w plenerze

Najbliższą muzyczną imprezą będzie „Lato w plenerze”. To wydarzenie, łączące w sobie wiele gatunków muzycznych. To okazja do posłuchania raperów, będących obecnie najpopularniejszych. Mowa tutaj o takich artystach jak Kukon, Sarius, Guzior czy  Kizo. Na ten event liczyć można w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie, a także wielu polskich popularnych miastach.

Kazimiernikejszyn

To festiwal, odbywający się w dniach od 14 do 18 lipca w Kazimierzu Dolnym. Na tegorocznej VII edycji zaprezentują się topowi polscy wykonawcy, między innymi Katarzyna Nosowska, Mrozu, Kwiat Jabłoni, Natalia Przybysz oraz Dawid Podsiadło, którzy prócz swej doskonałej muzyki zachwycają niespotykaną osobowością.

Nadchodzące koncerty i festiwale w 2021 roku

 Pol’and’Rock Festiwal

Dla fanów rockowych brzmień organizowany będzie Pol’and’Rock Festiwal. W tym roku odbywać się będzie na lotnisku Makowice-Płoty w województwie zachodniopomorskim ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Na scenie festiwalu zagrają Black River, Kasia Kowalska, Dżem oraz Dubioza Kolektiv. Fani, którzy nie będą mogli być na miejscu mogą wykupić wejściówkę online, dzięki której będą mogli obejrzeć festiwal za pośrednictwem social mediów.

Summer Sky Festival

To impreza, odbywająca się w ramach lato z eBilet. Na tegorocznym Summer Sky Festival wystąpi Kasia Wilk, Kasia Nosowska, Kult oraz Sympho House. Wyjątkowym brzmieniom towarzyszyć będą doskonałe smaki, dzięki obecności food trucków.  

Jarocin Festiwal

W dniach 16-18 lipiec można liczyć na 50-tą edycję Jarocin Festiwal, na którym pojawią się np. Happysad, Kwiat Jabłoni oraz Daria Zawiałow. Wydarzenie to nie ujdzie uwadze fanom mocniejszych dźwięków.