Rok roczne zainteresowanie najmem samochodów

W każdym roku obserwujemy coraz większe zainteresowanie wypożyczaniem samochodów. Spore ożywienie w tej kwestii jest szczególnie widoczne na przestrzeni ważnych wydarzeń kalendarzowych w roku. Święta, majówki i długie weekendy to najczęściej okresy gdzie najem przeżywa swój boom i nie raz wynajem samochodu w ostatniej chwili okazuje się problematyczny, ponieważ tak wielu jest chętnych na najem krótkoterminowy.

Jedno jest pewne – usługa najmu samochodów jest coraz bardziej popularna w Polsce. Podkreślają to badania oraz wewnętrzne statystyki firm zajmujących się najmem. Warto zaznaczyć, że ważną grupą wypożyczających samochody są Polacy pracujący i mieszkający na stałe za granicą naszego kraju. Loty do Polski na urlopy, sytuacje rodzinne czy wyjazdy nawet na weekendy sprawiają, że nasi krajanie chcą być mobilni w dni, które przebywają w ojczyźnie. Odbiór samochodu z lotniska czy dworca to najprostsze rozwiązanie. Warto pamiętać, że dotyczy to także zwrotu auta – które możemy zwrócić niemal wszędzie.

Co mówią statystyki wypożyczalni samochodowych? 

Jak mówią statystyki, które dostarczyła dla nas Firma RSrent.pl kwestia najmu przez naszych rodaków z zza granicy jest częstą praktyką. Po przylocie do Warszawy, samochody są odbierane prosto z lotniska Chopina i również tam zdawane. Co ważne, RSrent oferuje dowóz i odbiór samochodów niemal z całego regionu mazowieckiego. Mimo wszystko przeważa wygoda podróżujących i ich indywidualne podejście, na które firma jest zawsze gotowa.

Najczęstszym dodatkiem, który jest zamawiany w wypożyczanych samochodach to oczywiście fotelik dziecięcy. Jednak w ofercie nie brakuje boxów dachowych, czy bagażników rowerowych. Dla wszystkich, którzy obawiają się problemów z przyczepnością w trudnych warunkach – są rekomendowane również łańcuchy śniegowe. Każdy z samochodów jest wyposażony w renomowane opony zimowe przez co kierowca może czuć się bezpiecznie w zimowej aurze.

Rok roczne zainteresowanie najmem samochodów

Bogaty wybór aut

Jeżeli jesteśmy już przy samochodach to warto wspomnieć o bogatej flocie w niemal każdym segmencie. Kierowcy, którzy mają wysokie wymagania - mogą wybrać dla siebie samochody mocno dopasowane do preferencji. Nie brakuje także typowych samochodów do miast, które mało palą i świetnie spisują się w korkach czy na zatłoczonych parkingach.

RSrent to także najem samochodów, które umożliwiają podróż wielu osobom. Dane pokazują, że nie brakuje także wynajmów mniejszych grup i tzw. wypadów na weekendy czy małych firmowych eventów. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy znaczną oszczędność czasu oraz szybki transfer dla grup osób.

Serdecznie dziękujemy za udostępnienie danych firmie RSrent.pl. W wyszukiwarce znajdziecie ich pod hasłem: „wypożyczalnia samochodów Piaseczno”.