Jak wybrać idealny prezent na rocznicę związku małżeńskiego?

Rocznica ślubu jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdej pary. Miły prezent jeszcze lepiej podkreślić doniosłość tej wyjątkowej okazji. Sprawdź ciekawe pomysły na prezent.

Jak wybrać idealny prezent na rocznicę związku małżeńskiego?

Co podarować mężowi?

Możesz wybrać atrakcję, które z jednej strony spodobają się Twojemu mężowi, a z drugiej strony pozwolą wspólnie spędzić czas. Taki prezent na rocznicę związku małżeńskiego jest ciekawy i ma podwójną wartość. Pokazuje małżonkowi, że chcemy z nim wspólnie dzielić pasje. Może doskonale zbliżyć do siebie małżonków.

Jeśli Twoja druga połówka interesuje się motoryzacją, możesz wybrać weekend OFF ROAD dla dwojga. Mąż będzie kierowcą, a Ty pilotem. Jeśli małżonek lubi sporty ekstremalne i adrenalinę, możesz się zdecydować na skok na bungee dla dwojga. Trzymając się w objęciach skoczycie z wysokości kilkudziesięciu metrów. Na pewno zamiętacie ten skok na długo. Miłośnik luksusowych trunków, z pewnością doceni kurs degustacji whiskey lub wina. Zapisz siebie i męża. Dzięki temu nauczycie się podstawowych zasad prawidłowej degustacji i zobaczyć, jak rozróżniać poszczególne smaki.

Co podarować żonie?

Kobiety nie lubią mówić bezpośrednio o swoich marzeniach i potrzebach. Za to uwielbiają aluzje i sugestie. Jeśli Twoja żona lubi oglądać programy tanecznie i na imprezach króluje na parkiecie, pomyśl o kursie tańca towarzyskiego. Na zajęciach poznacie podstawowe kroki różnych stylów tanecznych.

Jeśli lubi konie i mówi, że zawsze chciała się nauczyć jeździć konno, możesz wybrać o wykupieniu lekcji jazdy konnej. Z pewnością sprawią jej wiele radości.

Możesz też wybrać masaż dla dwojga, romantyczny pobyt w hotelu lub ciekawą wycieczkę. Doskonale odpoczniecie od codziennych obowiązków i spędzicie trochę czasu tylko we dwoje.

Możesz też kupić bilet ulubionego wykonawcy. Ciekawym pomysłem będzie też wspólna i romantyczna sesja zdjęciowa lub kurs tenisa ziemnego. Wspólnie spędzony czas zbliży Was do siebie.

Co podarować rodzicom?

Prezent dla rodziców z okazji rocznicy ślubu powinien być wyjątkowy. Jeśli tylko masz większy budżet, nie wahaj się i wybierz trochę droższą atrakcję. Postaraj się wybrać coś, o czym zawsze marzyli, szczególnie jeśli obchodzą 30, 40 lub 50 rocznicę ślubu. Możesz pomyśleć o spektakularnym locie balonem lub emocjonującym rejsem dla dwojga. Świetnym prezentem może być też voucher w eleganckiej restauracji.

Jak wybrać idealny prezent na rocznicę związku małżeńskiego? 

Co podarować znajomym?

Wybierając prezent dla znajomych, pamiętaj przede wszystkim, by kierować się ich zainteresowaniami, a nie swoimi. Wtedy sprawisz im prawdziwą radość. Spełnisz jedno z ich marzeń. Wybierając upominek, zwróć uwagę na to, która jest to rocznica ślubu i jak bliskie masz z nimi relacje. Jeśli nie jest to okrągła rocznica, wybierz coś symbolicznego. Możesz się kierować nazwą konkretnej rocznicy. 6 rocznica nazywana jest cukrową. Dlatego możesz wybrać kosz ze słodyczami. 9 rocznica nazywana jest glinianą, możesz więc wybrać gliniane rzeźby lub kurs garncarstwa. Jeśli Twoi znajomi obchodzą okrągłą rocznicę, możesz wykupić voucher na zajęcia z sushi lub masażu. Jeśli znajomi są bardzo aktywni, wybierz lot w tunelu aerodynamicznym.