Dlaczego warto korzystać z Traficar?

Wiele osób jest dumnych, gdy ma prowadzi i prowadzi swój samochód. Niektórzy muszą codziennie dojeżdżać do pracy lub szkoły. Jednak coraz więcej mieszkańców miast postrzega posiadanie samochodu jako obciążenie i decyduje się na usługę carsharing.

Idealne usługi carsharing są z natury wydajne. Każdy pojazd jest częściej znacznie częściej niż samochód prywatny. Koszty operacyjne są dzielone przez wielu użytkowników, a nie są ponoszone tylko przez jednego właściciela.

Firmy opracowały skuteczną technologię udostępniania samochodów. Dlatego usługi są niezawodne, wygodne i stosunkowo niedrogie.

 Dlaczego warto korzystać z Traficar?

Zalety dla społeczeństwa

Przede wszystkim car sharing skutkuje mniejszą liczbą samochodów na drogach. Badania sugerują, że jeden taki samochód może zastąpić nawet 7-13 prywatnych.

Dzięki temu jest mniejszy ruch i korki. Nie spędzamy tyle czasu na dojazdach. Istnieje mniejsze ryzyko, że się spóźnimy. Mniejsza liczba pojazdów częściowo koreluje z niższym zużyciem dróg. Pieniądze z podatków mogą pójść na coś innego.

Ważną zaletą jest mniejsze zanieczyszczenie powietrza. Czyste powietrze jest niezwykle ważne dla osób z określonymi schorzeniami.

Nie będziemy mieć też problemów z parkowaniem. W przyszłości można będzie przekształcić place parkingowe w place zabaw lub parki.

Zalety dla indywidualnego kierowcy

Płacisz za samochód tylko wtedy, kiedy rzeczywiście go używasz. Jeśli potrzebujesz przewieźć więcej rzeczy, nie musisz się martwić. Po prostu wybierz samochód kombi lub furgonetkę, aby przewieźć cały bagaż. Nie jesteś ograniczony godzinami pracy wypożyczalni. Możesz rezerwować i korzystać z auta o każdej porze dnia i nocy. Cały proces rezerwacji, odbioru i zwrotu jest samoobsługowy. Bez względu na to, czy potrzebujesz samochodu na godzinę, czy na cały dzień, możesz skorzystać z takiej usługi. Ubezpieczenie, paliwo i koszty utrzymania są już wliczone w cenę. Możesz zmieniać samochody w zależności od swojego nastroju. Masz do wyboru wiele samochodów.

 Dlaczego warto korzystać z Traficar?

Co warto wiedzieć o Traficar?

Traficar jest największą firmą carsharingową w naszym kraju. Branża dynamicznie się rozwija. Na początku 2018 flota liczyła 1100 aut, a rok później już 1705. Zwiększyła się też liczba oddziałów, w których działa ta usługa. Obecnie w Traficar zarejestrowało się już ponad 200 tysięcy osób i ta liczba stale rośnie.

Zanim usiądziemy za kierownicą auta, musimy się wcześniej zarejestrować. Możemy wejść na oficjalną stronę internetową Traficar lub zainstalować i korzystać z aplikacji na telefonie. Aplikacja jest dostępna zarówno na Androidzie, jak i iOS. Rejestracja jest bardzo prosta. Zajmie nam jedynie parę minut. Podczas rejestracji musimy podać imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, hasło, miejsce zamieszkania, nr PESEL, datę urodzenia, kraj wydania i nr prawa jazdy. Zamieszczamy również skan prawa jazdy.

Samochody są bardzo czyste. Zostały wyposażone w elektrycznie sterowane lusterka, klimatyzację i nawigację. Dzięki temu jazda jest komfortowa i nie musimy błądzić po mieście. Ważną zaletą jest bliskość aut. Usługa cieszy się coraz większą popularnością.

Artykuł przygotowany przy współpracy z serwisem Traficar.pl - Warszawa samochody na minuty.