Mr Brown – szkoła językowa na Bielanach

Bielany to obszar Krakowa, który obecnie wchodzi w skład Dzielnicy VII Zwierzyniec. Znajduje się przy lewym brzegu Wisły, na południowo-zachodnim skraju Lasku Wolskiego. Dzielnica ta od północy graniczy z Wolą Justowską, od wschodu z Przegorzałami, a od zachodu z Kryspinowem. To bardzo przyjemna okolica, którą zamieszkuje spora część ludności. Ulokowana jest tutaj również szkoła językowa Mr Brown, dzięki czemu nie trzeba transportować dzieci na zajęcia w stronę zatłoczonego centrum, co stanowi niezwykle wygodne rozwiązanie dla rodziców.

Mr Brown – angielski bielany

Mr Brown to szkoła językowa wpisująca się w kategorię angielski bielany, ponieważ znajduje się przy Alei Kasztanowej 1 w Krakowie. Oprócz zajęć z języka angielskiego w ofercie znajdują się również lekcje języka hiszpańskiego, włoskiego i niemieckiego. Mr Brown posiada szeroki wachlarz kursów na różnych poziomach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzone są w grupach bądź w razie potrzeb udzielane są również indywidualne zajęcia. Kursy odbywają się w kameralnych grupach, co umożliwia na indywidualne podejście do każdego słuchacza. Nauka w takich warunkach jest dużo skuteczniejsza, ponieważ każdy ma możliwość się wykazać i nie ma mowy o chowaniu się za kimś. Do nauczania wykorzystywane są najnowocześniejsze metody, między innymi multimedia, tak by zajęcia były urozmaicone, bogate w żywy język i po prostu przyjemne. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych i zaangażowanych lektorów, którzy cały czas czuwają nad postępami uczniów, a w razie nieobecności są z nimi bądź ich rodzicami w kontakcie mailowym. Ponadto szkoła zapewnia dogodne warunki płatności, możliwość płacenia czesnego w ratach oraz atrakcyjne rabaty. W 2017 roku Szkoła Mr Brown wzięła udział w prestiżowym Kongresie Języków Obcych PASE.

Mr Brown – szkoła językowa na Bielanach

Walory szkoły językowej Mr Brown

Głównym celem szkoły językowej Mr Brown jest autentyczna znajomość języka obcego, czyli umiejętność  jego praktycznego zastosowania. Chodzi o to, by uczestnicy zajęć mogli posługiwać się językiem obcym w sposób swobodny, skuteczny i adekwatny do określonych sytuacji. Osiągnięcie tego celu jest możliwe, dzięki pracy w małych grupach, gdzie występuje możliwość prowadzenia autentycznej rozmowy czy dyskusji i poznać się nawzajem. Lektor ma dużo więcej czasu, by poświęcić swą uwagę każdemu uczestnikowi. Lektorzy pracujący w Mr Brown są wykwalifikowanymi lektorami, posiadającymi wiedzę odnośnie obecnych metod nauczania i ogromny entuzjazm do własnego zawodu. Zajęcia są prowadzone zgodnie z metodą komunikatywną, która umożliwia szybkie postępy w komunikacji, jednocześnie ucząc gramatyki w sposób praktyczny i naturalny. Na zajęciach wykorzystywane są takie techniki jak gry językowe, role-plays czy projekty grupowe. Ogromną zaletą jest zastosowanie różnorodnych ćwiczeń i pomocy naukowych. Stosowane są zadania indywidualne, zadania w parach i grupach, odpowiednio dobrane zostają podręczniki popularnych wydawnictw językowych, takich jak Cambridge, Oxford czy Pearson.