Jakie kwiaty kupić na Dzień Kobiet?

Dzień Kobiet jest obchodzony na cały świecie, dlatego data 8 Marca jest powszechnie znana, z tej okazji warto postawić na oryginalny i wyjątkowy prezent. Panie w każdym wieku uwielbiają być doceniane, dlatego róże na dzień kobiet są jedną z najlepszych opcji. Panowie decydują się na podarunki, które podkreślą nie tylko rangę tego wydarzenia, ale również rolę pełnioną przez kobiety w ich życiu.

Jakie kwiaty kupić na Dzień Kobiet?

Szczególne kwiaty na Dzień Kobiet

Róże na Dzień Kobiet to często wybierany sposób na okazanie szacunku mamie, siostrze, babci, narzeczonej, czy żonie. Alternatywą dla żywych kwiatów są flowerboxy, czyli kwiaty umieszczone w estetycznych i efektownych pudełkach w szerokiej gamie kolorystycznej.  Dzięki specjalnej gąbce nasiąkniętej wodą z dodatkiem substancji odżywczych róże mogą cieszyć oczy właścicielki znacznie dłużej niż standardowy bukiet. Tak formę prezentu zdecydowanie poleca sklep roseduchateau.com, gdzie każdy klient może mieć pewność wysokiej jakości każdego produktu. Róże, zwłaszcza te czerwone, są symbolem miłości i szacunku dla drugiej osoby. Dlatego też są uznawane za królowe kwiatów, cieszą się niesłabnącą popularnością. Róże na Dzień Kobiet są w stanie wyrazić wszystkie uczucia, jakimi darzy się drugą osobę, poza miłością są to uznanie i wdzięczność. Flowerbox z różami w różnych kolorach może stanowić dla kobiety największą i najpiękniejszą niespodzianką zapakowaną w tekturowe pudełko. Jest to praktyczne rozwiązanie, docenią je zwłaszcza wielbicielki róż, które nie lubią rozstawać się z bukietami otrzymanymi w ramach prezentu. Zbędne jest tym samym poszukiwania najlepiej dopasowanego wazonu, by umieścić w nim kwiaty. Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, iż róże na Dzień Kobiet w postaci flowerboxa może wyrazić więcej niż tysiąc słów, każda z Pań zasługuje na tak wyjątkowy podarunek.

Kolory i wielkości flowerboxów

Różne na Dzień Kobiet umieszczone w pudełku występują w wielu wariantach kolorystycznych, istnieje również możliwość wykonania mixu kilku barw róż. Jest to szczególnie polecane dla osób, które nie mają swojego ulubionego koloru i zawsze mają trudność z dokonaniem ostatecznego wyboru w tym zakresie. Ciekawym pomysłem może być zestawienie białych róż z czerwonymi, najbardziej dopasowane pudełko powinno mieć wówczas kolor bordowy. Co ciekawe róże na Dzień Kobiet w pudełku od Rose du Chateau nie wymagają specjalnej pielęgnacji, są mimo wszystko trwałe i zachowują świeżość przez bardzo długi czas. Z pewnością docenią to Panie, które nie zawsze pamiętają o regularnym podcinaniu kwiatków i zmianie wody na świeżą. Róże na Dzień Kobiet występują także w wersji wiecznych kwiatów, które są poddawane specjalnej obróbce zapewniającej stabilizację na długi czas. Dzięki wszystkim zabiegom stanowią ozdobę każdego pomieszczenia przez nawet 2 lata, dzięki czemu staje się wyjątkowym prezentem. Pudełko, w którym zostaną umieszczone może występować w różnym kształcie – na przykład serca – oraz wariancie kolorystycznym. Niezależnie od opcji, którą się wybierze, każda kobieta poczuje się wyjątkowo.