Etui do smartfonu – jak efektownie chronić swój telefon?

Kolorowe i transparentne etui silikonowe na plecki telefonu

Etui wykonane z silikonu to jedna z najpopularniejszych form zabezpieczenia współczesnych telefonów komórkowych. W ofercie hurtowni etui na telefon znaleźć można ich bardzo szeroki wybór, co pozwala na idealne dopasowanie etui do modelu telefonu oraz osobistych preferencji. Etui silikonowe występują w wersjach kolorowych oraz transparentnych – te drugie będą dobrym wyborem, jeśli zależy nam na niezakrywaniu plecków telefonu oraz właściwej ochronie telefonu.

Dobrej jakości etui silikonowe wykonane są ze średnio twardego materiału, który jest przyjemny w dotyku oraz zabezpiecza telefon przed uszkodzeniem w wyniku upadku lub uderzenia. Będą świetnym wyborem do smartfonów, których plecki wykonane są z popularnego w ostatnich latach szkła. Wnętrze etui wykonane z miękkiego materiału zapobiega zarysowaniu urządzenia poprzez drobinki zanieczyszczeń, które mogą dostawać się do jego wnętrza poprzez miejsca łączenia etui z telefonem.

Etui do smartfonu – jak efektownie chronić swój telefon?

Otwierane etui dla lepszej ochrony ekranu smartfonu

Hurtownia etui na telefon dysponuje bardzo szerokim wyborem ochronnych pokrowców, które chronią nie tylko same placki i boki urządzenia, ale dbają także o bezpieczeństwo jego ekranu. W dzisiejszych czasach, kiedy smartfony posiadają coraz większe szklane ekrany, ich odpowiednie zabezpieczenie przed uszkodzeniem i zarysowaniem powinno być priorytetem.

Otwierane etui są doskonałym wyborem dla tych użytkowników, którzy niechętnie naklejają na swój smartfon folie ochronne oraz nie lubią szkieł hartowanych. Mimo świetnego zabezpieczenia, jakie dają, szkła hartowane z czasem zaczynają prezentować się mało estetycznie, gdyż w miejscu ich połączenia z ekranem zaczyna się zbierać kurz. Zamykane etui pozwala natomiast chronić telefon z każdej strony oraz prezentuje się estetycznie przez cały czas jego użytkowania.

Ultra wytrzymałe etui do zadań specjalnych

Osoby, które planują korzystać z telefonu w bardzo wymagających warunkach powinny natomiast zainteresować się super wytrzymałymi case’ami, które zabezpieczą telefon przed uszkodzeniem oraz ochronią jego delikatne elementy nawet podczas upadku lub mocnego uderzenia. Takie etui świetnie sprawdzą się w przypadku osób pracujących na budowie, kierowców, wojskowych oraz wszystkich miłośników sportu.

Wytrzymałe etui z wyglądu nieco przypominają klasyczne case’y, które umieszcza się na pleckach smartfonu, jednak są od nich znacznie bardziej wytrzymałe. Specjalna konstrukcja będąca połączeniem silikonu, gumy oraz plastiku amortyzuje smartfon oraz zabezpiecza go przed uszkodzeniem. Ich oryginalny i futurystyczny wygląd z pewnością przypadnie do gustu osobom poszukującym ciekawego etui o znacznie wyższych walorach ochronnych.