Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją dzięki doświadczonej agencji zatrudnienia!

Każdy, kto choć raz w życiu poszukiwał pracy, doskonale zdaje sobie sprawę, jak trudne i wyczerpujące jest to zadanie. Kandydaci muszą spośród setek dostępnych ofert wyłonić te najlepsze oraz upewnić się, czy dana oferta jest dostosowana do ich kwalifikacji i wymagań. W przeciwnym razie okaże się, że stracili czas i energię na rekrutację do nieodpowiedniej firmy. Wszystkich tych problemów można jednak skutecznie uniknąć powierzając swoją kandydaturę agencji pracy ATERIMA WORK. Dlaczego warto zaufać jej doświadczeniu?

Kim jest i czym zajmuje się ATERIMA WORK?

ATERIMA WORK to znana i ceniona w Polsce oraz za granicą agencja zatrudnienia, która świadczy profesjonalne usługi dla firm poszukujących pracowników oraz osób szukających nowej pracy. Z jej oferty skorzystać mogą wszyscy kandydaci zainteresowani szybkim znalezieniem bezpiecznego i legalnego zatrudnienia zgodnego z ich kwalifikacjami oraz wymaganiami. ATERIMA WORK oferuje pracę tymczasową, zatrudnienie dla cudzoziemców oraz oferty pracy w Polsce i za granicą.

Proces zgłoszenia kandydatury do agencji jest bardzo prosty. Wystarczy przesłać jej swoje CV i zaczekać na odpowiedź. Wykwalifikowani pracownicy agencji pracy zweryfikują doświadczenie i kwalifikacje zawodowe każdego kandydata oraz zaproponują mu aktualnie dostępne oferty pracy, która będą zgodne z jego profilem zawodowym. To od kandydata zależy natomiast wybór najlepszej z nich oraz decyzja o przystąpieniu do procesu rekrutacji.

Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją dzięki doświadczonej agencji zatrudnienia!

Praca w pełni dostosowana do kwalifikacji oraz wymagań każdego kandydata

Zadaniem każdej agencji zatrudnienia jest poszukiwanie kandydatów do pracy dla swoich klientów. ATERIMA WORK ogromną wagę przywiązuje do zadowolenia obu stron, zarówno firmy poszukującej pracowników, jak i kandydatów. Powierzając jej swoją kandydaturę każdy przyszły pracownik może liczyć na otrzymanie ofert najlepiej pasujących do posiadanych przez niego kwalifikacji i umiejętności zawodowych. To gwarancja odniesienia sukcesu w nowej pracy oraz znalezienia idealnie dopasowanego zatrudnienia.

ATERIMA WORK oferuje tylko w pełni legalne zatrudnienie dbając przy tym o wszystkie związane z nim formalności. Współpracując wyłącznie z rzetelnymi i cieszącymi się zaufaniem firmami jest w stanie zagwarantować wszystkim kandydatom w pełni bezpieczne zatrudnienie zarówno w Polsce, jak i za granicą, terminowe wypłaty wynagrodzeń oraz uczciwe i zgodne z prawem warunki pracy.

Zróżnicowane oferty zatrudnienia dla wszystkich kandydatów

ATERIMA WORK współpracując z licznymi firmami z różnych branży jest w stanie zapewnić kandydatom szeroki wybór ofert pracy, wśród których każdy ma szansę znaleźć zatrudnienie swoich marzeń. Agencja pracy poszukuje personelu do pracy na różnych stanowiskach w wielu miejscach w Polsce oraz we Francji, co pozwala kandydatom na wybór oferty idealnie pasującej do ich wymagań, sytuacji rodzinnej oraz pozostałych czynników.

Agencja ATERIMA WORK wchodzi w skład większej całości – Grupy ATERIMA, której celem powstania było stworzenie przyjaznego miejsca pracy. W skład grupy, oprócz agencji pracy ATERIMA, wchodzą także marki ATERIMA HR oraz ATERIMA MED, które łączy specjalizacja, fachowość oraz europejskie zasięgi.